O mě

Dobrý den,

_1jmenuji se Goreijou No Goro Ken Amana, ale všichni mi říkají Gorinka.

Jsem tak trochu něco jako princezna, protože mám za sebou dlouhatánský rodokmen se samými šlechtickými jmény a tituly.

Taky o mě říkají, že jsem krásná – to já neumím posoudit, protože jako každý pes se v zrcadle nevidím a na fotce se nepoznám. Ale páníček s paničkou mi udělali fotogalerii, tak se tam podívejte a dejte mi když tak vědět, jestli se líbím i Vám.

Narodila jsem se 26. 6. 2010, takže už jsem velká princezna. S páníčkem, paničkou a jejich (teda vlastně mojí!) rodinou bydlíme ve Vraňanech – pokud byste se chtěli na mě přijet podívat nebo mi napsat, podívejte se do Kontaktů.

Jinak páníček se jmenuje Mitko a panička Jája a moje nejlepší kámoška je Vikča. Jsou na mě moc hodní, i když bych si dokázala představit, že by mě mohli jako princeznu rozmazlovat, ale to se prý s pejsky nemá dělat.

Daří se mi dobře a jsem zdravá jako rybička, sice nechápu tu rybičku, když jsem pejsek, ale prý se to tak říká (i když je rybička takové malé nic ve vodě a já jsem pořádný kus pejska a ve vodě nebydlím).

Mám RTG z 25.4.2012 s výsledkem A/A.

A moje bonitace neboli uchovnění proběhlo 28. 7. 2012.

 

Máme krásnou novinku, moje rodina mi vybrala moc pěkného ženicha DAIRINA GO Etnakita Ken, seznámili nás 17.6.2014 a proběhlo první krytí, 18.6.2014 proběhlo druhé krytí.

A teď to nejlepší: 17.8.2014 moc brzo ráno se mi narodila štěňátka!!!

Máme 5 kluků a 2 holčičky a je to náš vrh “A”, takže všem našim miminkám musíme vymyslet jména od “A”…:o) Podívejte se na ně do záložky “Štěňata” a kdo z Vás bude nějaké chtít, tak zavolejte mým páníčkům.

 

Tak zatím pac!

 

Vaše Gorinka

 

PS: Ještě tady pro Vás mám nějaké papíry… podle mě jsou papíry nuda, protože se nedají sníst a nemůžu si s nima hrát, ale prý jsou důležité, tak tady je máte:

Průkaz původu

Chovatelská stanice Michiyo

Bonitační protokokol

RTG vyšetření

Diplom z výstavy

Posudkový list